Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Повик за пријави за обука за туристички работници – 2

Почитувани, на следниот ЛИНК ќе го најдете повикот за пријави за обука на туристички работници – 2 дел, која ќе се одржи во рамките на проектот “Жива Историја, Жива Природа 2”.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top