Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Конкурс за избор на идејно решение

Почитувани, конкурсот за избор на идејно решение за нов грб и ново знаме на општина Новаци, го имате ТУКА.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top