Daily Archive: February 1, 2017

Feb 01

ФК Новаци 2005  на подготовки во Струга, в сабота тест меч со Ренова

Амбициозниот второлигаш Новаци веќе неколку дена се подготвува во Струга, каде под водство на тренерот Кире Груевски ќе мине десет дена во кои ќе ја бруси формата со одигрување на неколку тест натпревари. 

css.php